Aparaty do jonoforezy:


Electro Antiperspiranty to urządzenia opracowane specjalnie z myślą o zwalczaniu nadmiernego pocenia się na wszystkich częściach ciała. Są to certyfikowane urządzenia medyczne, zatwierdzone przez najlepszych lekarzy, zajmujących się problemami spowodowanymi przez nadmierne pocenie się. Obecnie pomagają one ponad 150.000 osób na całym świecie i są wykorzystywane przez setki placówek medycznych.

Electro Antiperspirant® ELITE
32 323 ₺ 39 701 ₺
W magazynie 5x
Podzielone płatności od 8 139 ₺
Mające zastosowanie w dowolnym miejscu na ciele
Całkowicie automatyczna zmiana polaryzacji
Najsilniejsze urządzenie na świecie
Zasilane bateriami oraz prądem
Moc prądu stałego + delikatność terapii pulsacyjnej
W pełni automatyczne urządzenie nowej generacji

Najskuteczniejszy z najskuteczniejszych! Pierwsze pulsujące i w pełni automatyczne urządzenie przeznaczone dla szpitali, klinik i domowych użytkowników, które pozbawi cię nadmiernej potliwości na parę miesięcy.

Na początku leczenia wybierasz część ciała, z największą potliwością i komputer zrobi resztę za ciebie. Rewolucyjna impulsowa technologia pozwala na leczenie dowolnej części ciała w sposób delikatny i bez dyskomfortu. Dzięki adapterowi mocy AC i wbudowanej baterii, nigdy nie zaskoczą cię rozładowane baterie.

Delikatne rozwiązanie nadmiernej potliwości dłoni, stóp oraz pach (wszystko znajduje się w pakiecie podstawowym). Z dodatkowymi adapterami, można również skutecznie leczyć nadmierne pocenie się głowy, czoła, brzucha, pleców, klatki piersiowej, pośladków oraz innych części ciała. Gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia i bezpłatna ekspresowa dostawa na całym świecie!

Więcej informacji...
Do końca promocji pozostało 00d 00:00:00
Electro Antiperspirant® Forte
16 377 ₺ 23 126 ₺
W magazynie 4x
Podzielone płatności od 4 102 ₺
Mające zastosowanie w dowolnym miejscu na ciele
Łatwa obsługa
Klinicznie potwierdzona 100% skuteczność przeciw poceniu się
Zasilanie sieciowe 100-240 V
Całkowicie automatyczna zmiana polaryzacji

Pozbądź się pocenia się w dowolnym miejscu na ciele dzięki zupełnie nowej technologii, zbudowanej na fundamentach najbardziej udanego rozwiązania problemu nadmiernej potliwości ostatniej dekady. Pierwsze i jak dotąd jedyne rozwiązanie na świecie, które zatrzymało pocenie u 100% uczestników badania klinicznego.

Wyeliminuj pocenie się rąk, stóp i pach (w pakiecie podstawowym). Dzięki opcjonalnym adapterom, nadpotliwość głowy, czoła, brzucha, pleców, pośladków, klatki piersiowej i innych obszarów ciała, także może być leczona, efektywnie i na długi czas.

Electro Antiperspirant Forte jest kompatybilny ze wszystkimi opcjonalnymi adapterami z naszej oferty. W cenę produktu wchodzi już ekspresowa wysyłka na cały świat oraz gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. Instrukcje są w twoim języku.

Więcej informacji...
Do końca promocji pozostało 00d 00:00:00
Electro Antiperspirant® Sensitive PRO
17 796 ₺ 29 805 ₺
W magazynie 2x
Podzielone płatności od 3 672 ₺
Zasilanie sieciowe 100-240 V
Całkowicie automatyczna zmiana polaryzacji
Terapia rąk bez pomocy innej osoby
Delikatna technologia IMPULSOWA
Odpowiedni do terapii pach
Automatyczny start terapii

Urządzenie nowej generacji z jeszcze dłuższym efektem zaprojektowane specjalnie dla kobiet oraz pacjentów z wrażliwą skórą. Dzięki nowej i innowacyjnej technologii, może ono zatrzymać pocenie szybko i na długo. Specjalnie zaprojektowane do leczenia stóp, pach i obu dłoni bez pomocy innej osoby (wszystko znajduję się w podstawowym pakiecie).

Ekspresowa przesyłka na cały świat jest już włączona w cenę produktu. Produkt posiada również gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony. Instrukcje obsługi są w twoim języku.

Więcej informacji...
Do końca promocji pozostało 00d 00:00:00
Zestaw do szybkiego leczenia dłoni i stóp
21 736 ₺ 32 389 ₺
W magazynie 1x
Podzielone płatności od 4 996 ₺
Zasilanie sieciowe 100-240 V
Całkowicie automatyczna zmiana polaryzacji
Delikatna technologia IMPULSOWA
Odpowiedni do terapii pach
Automatyczny start terapii
2x szybsze leczenie wszystkich kończyn

Pierwsze urządzenie na rynku, które pozwala na bardzo szybkie leczenie obu dłoni i stóp jednocześnie. Czas leczenia wszystkich czterech kończyn został skrócony o połowę do maksymalnie 24 minut, czas trwania oraz efekt pozostają takie same. Dzięki automatycznemu systemowi jesteś niezależny i możesz korzystać z urządzenia bez pomocy drugiej osoby.

Już dzisiaj możesz mieć suche dłonie, stopy oraz pachy. W cenę produkty wchodzi już ekspresowa wysyłka na cały świat. W przypadku niezadowolenia z produktu, posiada on gwarancję zwrotu pieniędzy. Instrukcje są w twoim języku.

Więcej informacji...
Do końca promocji pozostało 00d 00:00:00

Akcesoria:


Akcesoria do antyperspirantów Electro.

Wygodne adaptery pod pachami
2 614 ₺ 3 937 ₺
W magazynie 3x

Anatomiczne adaptery, które dostosowują się do nierówności pod pachami i zapewniają doskonałe przenoszenie terapii Electro Antiperspirant na skórę dotkniętą nadmierną potliwością. Każdego roku są one wybierane przez tysiące naszych klientów i klientek.

Wygodne adaptery pod pachy mogą być łączone ze wszystkimi naszymi urządzeniami i są dostarczane z instrukcją obsługi w języku użytkownika.

Więcej informacji...
Adapter twarzy
3 937 ₺ 6 253 ₺
W magazynie 1x

Ten anatomiczny adapter w kształcie maski jest przeznaczony do terapii przedniej części twarzy.Jeśli pocisz się wokół ust, pod nosem, wokół oczu i w innych miejscach na twarzy, ten adapter jest dla Ciebie. W przypadku wyższego czoła zaleca się połączenie go z adapterem na czoło.

Można go używać w połączeniu z Electro Antiperspirant Forte lub Electro Antiperspirant ELITE. Do zestawu dołączona jest instrukcja obsługi w języku użytkownika.

Więcej informacji...
Specjalny aplikator
2 944 ₺ 4 599 ₺
W magazynie 5x

Ten aplikator jest najbardziej wszechstronny w naszej ofercie.Może być stosowany w szczególności na brzuchu, klatce piersiowej, plecach, pośladkach, ale także na udach i łydkach.

W połączeniu z Electro Antiperspirant Forte lub Electro Antiperspirant ELITE, tysiące naszych klientów używa go do leczenia każdego z tych obszarów . Do produktu dołączona jest instrukcja obsługi w języku użytkownika.

Więcej informacji...
Adapter na czoło
2 944 ₺ 4 599 ₺
W magazynie 5x

Jeśli pocisz się tylko na czole, ten adapter jest dla Ciebie . Może być używany w połączeniu z Electro Antiperspirant Forte lub Electro Antiperspirant ELITE.

Adapter na czoło zawiera instrukcję obsługi w języku użytkownika.

Więcej informacji...
Adapter do części głowy z włosami
7 907 ₺ 9 892 ₺
W magazynie 4x

Adapter przeznaczony dla tych z nas, którzy pocą się szczególnie we włosach lub z tyłu głowy. Jeśli na twarzy i ubraniu pojawiają się kropelki potu z włosów, ten adapter, wraz z Electro Antiperspirant Forte lub Electro Antiperspirant ELITE, jest dla Ciebie.

W zestawie instrukcja obsługi w języku użytkownika.

Duże pojemniki na antyperspirant Electro
2 911 ₺
W magazynie 3x

Jeśli stopy są duże lub pocą się aż do kostki.