Wygodne adaptery pod pachami
79 $ 119 $
W magazynie 1x

Anatomiczne adaptery, które dostosowują się do nierówności pod pachami i zapewniają doskonałe przenoszenie terapii Electro Antiperspirant na skórę dotkniętą nadmierną potliwością. Każdego roku są one wybierane przez tysiące naszych klientów i klientek.

Wygodne adaptery pod pachy mogą być łączone ze wszystkimi naszymi urządzeniami i są dostarczane z instrukcją obsługi w języku użytkownika.

Więcej informacji...
Adapter twarzy
119 $ 189 $
W magazynie 1x

Ten anatomiczny adapter w kształcie maski jest przeznaczony do terapii przedniej części twarzy.Jeśli pocisz się wokół ust, pod nosem, wokół oczu i w innych miejscach na twarzy, ten adapter jest dla Ciebie. W przypadku wyższego czoła zaleca się połączenie go z adapterem na czoło.

Można go używać w połączeniu z Electro Antiperspirant Forte lub Electro Antiperspirant ELITE. Do zestawu dołączona jest instrukcja obsługi w języku użytkownika.

Więcej informacji...
Specjalny aplikator
89 $ 139 $
W magazynie 1x

Ten aplikator jest najbardziej wszechstronny w naszej ofercie.Może być stosowany w szczególności na brzuchu, klatce piersiowej, plecach, pośladkach, ale także na udach i łydkach.

W połączeniu z Electro Antiperspirant Forte lub Electro Antiperspirant ELITE, tysiące naszych klientów używa go do leczenia każdego z tych obszarów . Do produktu dołączona jest instrukcja obsługi w języku użytkownika.

Więcej informacji...
Adapter na czoło
89 $ 139 $
W magazynie 4x

Jeśli pocisz się tylko na czole, ten adapter jest dla Ciebie . Może być używany w połączeniu z Electro Antiperspirant Forte lub Electro Antiperspirant ELITE.

Adapter na czoło zawiera instrukcję obsługi w języku użytkownika.

Więcej informacji...
Adapter do części głowy z włosami
239 $ 299 $
W magazynie 5x

Adapter przeznaczony dla tych z nas, którzy pocą się szczególnie we włosach lub z tyłu głowy. Jeśli na twarzy i ubraniu pojawiają się kropelki potu z włosów, ten adapter, wraz z Electro Antiperspirant Forte lub Electro Antiperspirant ELITE, jest dla Ciebie.

W zestawie instrukcja obsługi w języku użytkownika.

Duże pojemniki na antyperspirant Electro
88 $
W magazynie 2x

Jeśli stopy są duże lub pocą się aż do kostki.