Zatrzymamy pocenie się nawet w tym upale!

Do 06/23/2024 skorzystaj ze sporej 40% zniżki i zacznij żyć na nowo.

ZABIEG SZYTY NA MIARĘ

Naszym priorytetem jest pomoc w nadmiernej potliwości tak, jakbyśmy pomagali sobie lub naszym bliskim. Nie jesteśmy tylko firmą technologiczną produkującą produkty medyczne. Naprawdę chcemy pomóc, więc nie zadowalamy się tylko sprzedażą urządzenia.

Przetestowaliśmy na sobie wszystkie Electro Antiperspirants z naszej linii produktów. Mamy doświadczenie ze wszystkimi rodzajami pocenia się i do tej pory pomogliśmy ponad 150.000 osobom z problemami spowodowanymi nadmiernym poceniem się. Wszystko zaczyna się od otrzymania wybranego urządzenia wraz ze szczegółowymi instrukcjami w języku użytkownika. Sama instrukcja obsługi to połowa sukcesu. Zalecamy przeczytanie jej co najmniej 2 razy przed pierwszą terapią.

 

Rozpoczęcie terapii

Jeśli po przeczytaniu instrukcji obsługi coś będzie niejasne, możesz skontaktować się z nami bezpłatnie za pośrednictwem E-MAILA lub TELEFONICZNIE. Zawsze doradzimy, jak zacząć i jak dalej postępować. Najważniejszą rzeczą na początku leczenia jest komunikacja w przypadku jakichkolwiek niejasności. Doradziliśmy dziesiątkom tysięcy osób. Doradzimy również Tobie.

 

Poczekaj na wyniki

W zależności od części ciała, pocenie zawsze ustaje po 4-12 cyklach terapeutycznych. Pocenie się ustępuje szybko w zdecydowanej większości przypadków. Wykonujesz terapię i nadal się pocisz, ale pewnego dnia budzisz się i już się nie pocisz. Tak, wiemy, że nie pocisz się we śnie, tak jak my. Gdy pocenie się ustanie, należy przerwać terapię. Od tego momentu jesteś w fazie podtrzymującej i musisz wykonać tylko 2-3 zabiegi, gdy pocenie się zacznie powoli powracać.

 

Jesteśmy tu dla ciebie i wolimy umrzeć, niż ci nie pomóc.

Wiemy, jak to jest żyć z nadmierną potliwością, więc nie przestaniemy, dopóki nie odczujesz ulgi. 

 

 Wybierz miejsce, w którym chcesz pozbyć się nadmiernej potliwości  lub Kup Electro Antiperspirant

 

Potrzebujesz dalszej porady dotyczącej leczenia? Skontaktuj się z nami!

Jeśli pocenie się nie ustąpi po 12 zabiegach, nie ma powodu do obaw. Zdarza się to rzadko, ale z doświadczenia wiemy, jak dostosować plan leczenia, aby wszystko się powiodło. Po pierwsze, należy skontaktować się z nami tak szybko, jak to możliwe od czasu ostatniej terapii. Prześlemy Ci kilka pytań, na które będziesz mógł poznać odpowiedzi dzięki już zakończonej terapii. Następnie, na podstawie Twoich odpowiedzi, opracujemy INDYWIDUALNY PLAN, skrojony specjalnie dla Ciebie, który zlikwiduje Twoją potliwość. Udało nam się już pomóc osobom z wypryskiem atopowym na dłoniach, które również się pociły, a także osobom z bardzo wrażliwą skórą i wielu innym.