Zaoszczędź nawet 40%, kupując do 10.12.2023 i pożegnaj się z nadmierną potliwością!

Gwarancja satysfakcji u zamówień grudniowych obowiązuje aż od 25.12.2023.
KLIKNIJ, ABY ZŁAPAĆ SWOJĄ ZNIŻKĘ
Jak Electro Antiperspirant działa w 100°C w saunie?

Co to jest Electro Antiperspirant

Electro Antiperspiranty to urządzenia opracowane specjalnie z myślą o zwalczaniu nadmiernego pocenia się na wszystkich częściach ciała. Są to certyfikowane urządzenia medyczne, zatwierdzone przez najlepszych lekarzy, zajmujących się problemami spowodowanymi przez nadmierne pocenie się. Obecnie pomagają one ponad 130 000 osób na całym świecie i są wykorzystywane przez setki placówek medycznych.

Jak działają Electro Antiperspiranty

Electro Antiperspiranty stosują znacznie ulepszoną i bezpieczną technologię zwaną jontoforezą. Technologia ta, dzięki bardzo słabym impulsom elektrycznym, przez kilka dni stymuluje skórę dotkniętą nadmierną potliwością do zatrzymanie potu. Po kilku dniach pojawia się pożądany efekt i potrwa on do kilku miesięcy. Za pomocą terapii podtrzymujących można go przedłużyć w nieskończoność, bez niepożądanych skutków.


Na jakie rodzaje potliwości pomaga Electro Antiperspirant

Wszystkie Electro Antiperspiranty uwolnią Cię od każdego rodzaju potu (włączając ten związany ze stresem), niezależnie od jego przyczyny. Czy Twoje dłonie i stopy nieustannie się pocą? Nie możesz nawet założyć otwartych butów w okresie letnim? Musisz zabierać ze sobą dodatkowe ubranie do pracy z powodu potliwości? Pocisz się gdy wygłaszasz przemówienie przed kimś lub po prostu bez żadnej przyczyny? Duża ilość potu plami Twoje pachy, pot spływa Ci po czole, masz spocone plecy i pośladki. Electro Antiperspirant zawsze pomoże Ci rozwiązać ten problem.

CZY CHCIAŁBYŚ POZBYĆ SIĘ PROBLEMU POTLIWOŚCI I ZACZĄĆ ŻYĆ NORMALNIE?

Rekomendowany przez uznanych lekarzy (kliknij, aby powiększyć obraz)

Obejrzyj instrukcję obsługi wideo