Zaoszczędź nawet 40%, kupując do 10.12.2023 i pożegnaj się z nadmierną potliwością!

Gwarancja satysfakcji u zamówień grudniowych obowiązuje aż od 25.12.2023.
KLIKNIJ, ABY ZŁAPAĆ SWOJĄ ZNIŻKĘ

Wideo recenzja Electro Antiperspirantu

Jak Electro Antiperspirant działa w 100°C w saunie?

Rekomendacje lekarzy oraz ich ocena urządzenia do jonoforezy Electro Antiperspirant

Wideo recenzja klienta Electro Antiperspirantu

Prezentacja badań klinicznych

Użytkownicy Electro Antiperspirantu napisali do nas

Pot już od jakiegoś czasu rujnował mi życie, w końcu, nie czuję się jak gdybym stał w wodzie. Nogi przestały się mi pocić po 5. zastosowaniach i już ponad miesiąc jestem suchy.

Electro Antiperspirant Honza Czechy

Używam Electro Antiperspirant 10. dzień i potliwość ustała. Chciałbym zapytać, jak mam dalej postępować. Urządzenie używam na ręce i nogi.

Electro Antiperspirant Sensitive Helmut Niemcy

To niesamowite, że coś tak małego może zrobić tak wiele. Gdybym wiedziała wcześniej, że Electro Antiperspirant działa tak jak działa, bez wahania zapłaciłabym trzy razy tyle

Electro Antiperspirant Sensitive Katarzyna Polska

Wielokrotnie dziękuję Wam za urządzenie Electro Antiperspirant, które mi naprawdę pomogło. Obecnie urządzenie używa 14-letnia wnuczka, która ma za sobą 5 procedur. Potrzebowałabym informacji, czy mam dla profilaktyki procedurę za 4 tygodnie powtórzyć, lub mam poczekać na powrót pocenia? Z góry dziękuję za odpowiedź i jeszcze raz dziękuję za to, że dzięki Wam pozbyłam się całożyciowego cierpienia.

Electro Antiperspirant ELITE Anna Republika Czeska

Trzy lata temu byłam na zabiegu sympatektomii, ale pomogła mi tylko w 40%, a dodatkowo zaczęłam odczuwać nadmierną potliwość nóg i pleców. Chcę wam powiedzieć, że urządzenie NAPRAWDĘ DZIAŁA!! To wspaniałe uczucie, jestem niewiarygodnie szczęśliwa i wdzięczna.

Electro Antiperspirant Diana Anglia

Pracuję jako przedstawiciel handlowy i spocone dłonie były dla mnie koszmarem. Sposób, jakim urządzenie mi pomogło nie sposób opisać. To uczucie, kiedy podaję rękę i nie muszę się obawiać, że będzie mokra i że się skompromituję, jest po prostu niewiarygodne!!!

Electro Antiperspirant Lucie Czechy

Electro Antiperspirant naprawdę działa, DZIĘKUJĘ!!! Jestem bardzo wdzięczna, po tym wszystkim, co w życiu wypróbowałam, już nie wierzyłam, że kiedykolwiek pozbędę się potliwości. Dzięki, dzięki, dzięki.

Electro Antiperspirant Łucja Polska

Cieszę się, że mogę ogłosić, że potliwość zniknęła po 6. zabiegach, to już trzy miesiące, i nadal nie powróciła. Nie chciałem chwalić się zbyt wcześnie, dlatego piszę dopiero teraz. Co mam zrobić, gdy potliwość zacznie powracać, dziękuję za odpowiedź.

Electro Antiperspirant James Kanada

Ja nawet nie pamiętam, od ilu lat się pociłam, wydaje mi się, że to było od zawsze i wraz z wiekiem się to pogarszało, aż w wieku 35. lat praktycznie nie mogłam tego wytrzymać. Electro Antiperspirant kupiłam sobie w ostateczności przed operacją, a on naprawdę mi pomógł. Tylko szkoda, że dowiedziałam się o nim tak późno.

Electro Antiperspirant Sensitive Amelie Francja

Nadmiernej potliwości głowy starałem się pozbyć praktycznie bez efektu już od okresu dojrzewania, jeszcze kilka miesięcy temu żyłem z uczuciem, że jest to normalne i że w ten sposób ciało pozbywa się szkodliwych substancji. Przynajmniej to twierdził mój lekarz. Wasze urządzenie po raz pierwszy wypróbowałem w styczniu i od razu po pierwszym zabiegu pojawiła się poprawa o 50 - 60 %, drugi zabieg zatrzymał potliwość. Więc myślę, że teraz będę utrzymywał to raz w miesiącu. Czy macie jakieś rady dotyczące utrzymywania? Bardzo wam dziękuję za odpowiedź.

Electro Antiperspirant ELITE Martin Słowacja

Porównaj urządzenia do jonoforezy Kup urządzenie do jonoforezy

Jak używać komfortowe adaptery pod pachy

Jonoforeza Electro Antiperspirant Sensitive