Pocisz się zimą? Wiemy jak na to! Od 2010 roku pomogliśmy prawie 140.000 osób z poceniem się na różnych partiach ciała.

Przy zamówieniu do 20.1.2022 rabat aż US$300!!!
KLIKNIJ, ABY ZŁAPAĆ SWOJĄ ZNIŻKĘ
Darmowa dostawa na całym świecie

Nie ważne czy jesteś z Francji, Filipin, Hawajów, Wietnamu, Wysp Kanaryjski a może Bhutanu, zawsze dostarczymy, w ciągu kilku dni roboczych Electro Antiperspirant bez dodatkowych kosztów.

Stany Zjednoczone: 1 dzień

do Ameryki Północnej:1 dzień
do Ameryki Południowej:1-3 dni
do Europy:2-3 dni
do Australii:2-4 dni
do Azji:2-4 dni

Koszty przesyłki są już zawarte w cenie produktu, więc nie musisz płacić nam dodatkowo. Gdy tylko jest to możliwe, używamy ekspresowych usług transportowych (UPS, DHL, GLS, itd.), dzięki którym otrzymasz w krótkim czasie przesyłkę w dowolnym miejscu na świecie. W niektórych krajach korzystamy ze standardowej poczty. Niezależnie od metody wysyłki otrzymasz wiadomość z numerem przesyłki na adres e-mail, który został wprowadzony podczas zamawiania sprzętu, tym samym masz możliwość śledzenia przesyłki w dowolnym momencie.

* Jeśli nie przebywasz na terenie Unii Europejskiej, możliwe jest, że urząd celny w twoim kraju będzie żądał uiszczenia tzw. cła przewozowego. Kwota ta jest zależna od kraju i nie mamy na nią żadnego wpływu, zalecane jest więc, aby sprawdzić ją w swoim urzędzie celnym przed zamówieniem (i zażądaniem wysyłki poza Unię Europejską) urządzenia Electro Antiperspirant.