Spędź pierwsze lato bez pocenia się! Z Electro Antiperspirantem będziesz suchy w ciągu tygodnia gdziekolwiek na ciele.

Przy zamówieniu do 21.4.2024 zniżka aż 40% na każdy Electro Antiperspirant!
KLIKNIJ, ABY ZŁAPAĆ SWOJĄ ZNIŻKĘ

Najskuteczniejsze rozwiązanie na świecie

Najbardziej efektywne rozwiązanie nadmiernej potliwości na świecie

Urządzenia z serii Electro Antiperspirant nigdy nie mogłyby być tak skuteczne, gdybyśmy tylko skopiowali wiele rozwiązań, które istnieją na świecie. Jak to możliwe, że Electro Antiperspirant był pierwszym urządzeniem do jonoforezy (i nadal jest nim) na rynku, które pomogło 100% pacjentom podczas badań klinicznych? Pracowaliśmy na technologią, która uczyniła Electro Antiperspirant tak skutecznym na wiele lat przed wprowadzeniem go na rynek. Modyfikowaliśmy, testowaliśmy i tak w kółko aż do czasu, gdy mogliśmy pomóc wszystkim, którzy cierpieli z powodu nadmiernego pocenia się. Nie ma znaczenia, na jakiej części ciała chcesz użyć urządzenia Electro Antiperspirant. Naprawdę każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie z szerokiej gamy adapterów i urządzeń do jonoforezy. Electro Antiperspirant® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy HIGHTECH DEVELOPMENT Group, jeżeli wybierzesz produkt z tą nazwą, to możesz mieć pewność, że otrzymujesz markowe urządzenie, które jest używany z powodzeniem przez tysiące pacjentów na całym świecie.

Zapobieganie porażeniu przy wyładowaniu elektrycznym

Urządzenie do jonoforezy z zapobieganiem szoku elektrycznego

Bardzo ważną zaletą urządzenia Electro Antiperspirant jest jego bezpieczeństwo. Każde urządzenie ma wbudowane zabezpieczenia, które niwelują jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Urządzenia Electro Antiperspirant Sensitive oraz Electro Antiperspirant ELITE idą jeszcze dalej, kompletnie eliminują ryzyko wyładowania elektrycznego w przypadku niewłaściwego użytkowania. Sekretem tej bezpiecznej technologii jest zespół obwodów elektrycznych, który stale dopasowuje się do ciała i tworzy indywidualną terapię skierowaną dla Ciebie. Jeżeli usuniesz swoje kończyny z pojemników lub zdejmiesz adaptery ze swojego ciała, to w tym momencie terapii zespół zaczyna reagować, chroniąc Cię przed nieprzyjemnym wyładowaniem elektrycznym. Jest to absolutnie wyjątkowa i opatentowana technologia na świecie, więc nie znajdziesz jej w innym urządzeniu niż Electro Antiperspirant. Całkowite bezpieczeństwo oraz klinicznie udowodniona 100% skuteczność innymi słowy Electro Antiperspirant.

Porównaj urządzenia do jonoforezy Kup urządzenie do jonoforezy

Terapia IMPULSOWA

Urządzenie do jonoforezy z terapią IMPULSOWA

Terapia impulsowa to zupełnie nowa technologia, która została po raz pierwszy zastosowana w urządzeniu Electro Antiperspirant ELITE. Jest zbudowany na podstawie klasycznego urządzenia Electro Antiperspirant oraz Electro Antiperspirant Sensitive, dodatkowo wyposażony jest w całkowicie nowe sterowanie, które powoduje, że urządzenie do jonoforezy może być użytkowane przez nawet najdelikatniejszą osobę chcącą pozbyć się problemu nadmiernej potliwości w dowolnej części ciała. Prąd impulsowy w Electro Antiperspirant ELITE jest w pełni regulowany, więc nie ogranicza się do zaprogramowanych wartości, które przecież nie muszą każdemu odpowiadać. Użytkownicy czujący dyskomfort korzystając z elektroterapii, docenią to urządzenie. Czy jesteś wrażliwy(a) i chcesz korzystać z urządzenia Electro Antiperspirant na każdej części ciała? Wybierz Electro Antiperspirant ELITE. Electro Sensitive Antiperspirant jest również dedykowany dla osób wrażliwych i może być użyty na ramionach, nogach oraz pod pachami. Klasyczne urządzenie Electro Antiperspirant powinno być wyborem tych, którzy chcą Electro Antiperspirant używać na każdej części ciała, a elektroterapia nie wywołuje u nich żadnych problemów.