Zaoszczędź nawet 40%, kupując do 10.12.2023 i pożegnaj się z nadmierną potliwością!

Gwarancja satysfakcji u zamówień grudniowych obowiązuje aż od 25.12.2023.
KLIKNIJ, ABY ZŁAPAĆ SWOJĄ ZNIŻKĘ

Nie powiemy, że Electro Antiperspirant jest jedynym sposobem na leczenie przypadłości nadmiernego pocenia się. Poniżej znajdziesz opisy różnych metod leczenia nadpotliwości.

Wstrzyknięcie toksyny botulinowej typu A

Wstrzyknięcie toksyny botulinowej typu A

Neurotoksyna ta znana jest również jako jad kiełbasiany, zyskała popularność głównie dzięki usuwaniu zmarszczek. W internecie można znaleźć całe sterty zdjęć gwiazd pozbawionych wyrazu twarzy. Problem z toksyną botulinową znaną również jako botoks zaczyna się, gdy twój lekarz zaczyna przekonywać Cię, że może być ona również użyta do usuwania nadmiernego pocenia się. Toksyna botulinowa rozkłada się szybko w organizmie (im częściej z niej korzystasz, tym bardziej organizm ją zwalcza), więc w ciągu 2-3 miesięcy musisz się przygotować na zwiększony wydatek za kilkadziesiąt zastrzyków, które zostaną wstrzyknięte przez twojego lekarza. W ten oto sposób lekarz dosłownie zmienia Cię w dojną krowę, a ty zaczniesz wydawać coraz więcej, chcąc zatrzymać pocenie. W przeciwieństwie do tego rozwiązania, Electro Antiperspirant ELITE oraz inne urządzenia Electro Antiperspirant pozbędą się problemu nadpotliwości nawet na kilka miesięcy przy pojedynczym użyciu. Koszty? Kilka złotych za prąd przy znacznie większym bezpieczeństwie, gdyż nie musisz wstrzykiwać do ciała niebezpiecznych toksyn.

Operacja – sympatektomia piersiowa lub lędźwiowa

Operacja – sympatektomia piersiowa lub lędźwiowa

Podczas tej operacji lekarz w pierwszej kolejności wprowadzi Cię w stan znieczulenia ogólnego, a następnie usunie skupisko nerwów w pobliżu kręgosłupa (nerwy współczulne), które jest odpowiedzialne za przenoszenie impulsów nerwowych z mózgu do gruczołów potowych przez małe otwory w pachach. Bardziej nowoczesna metoda polega na umieszczeniu tytanowych klipsów i zduszeniu nerwów współczulnych w sposób ograniczający przesyłanie impulsów. Uważa się, że rozwiązanie to zatrzymuje pocenie się na górnej (sympatektomia piersiowa) lub dolnej (sympatektomia lędźwiowa) części ciała. Sytuacja ta ma miejsce zaraz po operacji. Pocenie ustaje, a pacjent wraca szczęśliwy do domu po odzyskaniu siły. Problem pojawia się po około 6 miesiącach od zabiegu, gdy duża ilość pacjentów skarży się na tak zwane pocenie wyrównawcze w tym samym stopniu lub nawet wzmożone występujące w innych częściach ciała. Wielu użytkowników Electro Antiperspirantu ELITE zostało „zrekrutowanych” spośród ludzi, którzy przeszli operację sympatektomii piersiowej a teraz muszą pozbyć się pocenia w innych częściach ciała. Z rąk i pach pocenie się po operacji najczęściej przechodzi na plecy, brzuch, pośladki oraz uda. Jednocześnie pozbycie się nadpotliwości we wskazanych obszarach ciała jest przysłowiową bułką z masłem dla urządzenia Electro Antiperspirant. Ze względu na możliwość uszkodzenia narządów płciowych, sympatektomia lędźwiowa nie jest często przeprowadzana. Nie każdemu można polecić tę operację.

Antyperspiranty o dużej zawartości chlorku glinu

Antyperspiranty o dużej zawartości chlorku glinu

Znane są każdemu z reklam klasyczne antyperspiranty obiecujące zatrzymanie pocenia się na 24-72 godziny. Jednakże jeżeli cierpisz z powodu nadpotliwości, to są one dosłownie bezużyteczne dla Ciebie. Nie dość, że nie zatrzymują ona pocenia się, to jeszcze nie przeciwdziałają temu zjawisku. Ich zastosowanie w innych miejscach niż pod pachami jest bardzo skomplikowane, głównie dlatego, że antyperspirant nie może przeniknąć do skóry przez grubą warstwę potu i z tego powodu nie jest skuteczny. W związku z tym niektórzy producenci usiłują zwiększyć zawartość aktywnego składnika antyperspirantów. Substancja ta to chlorek glinu, ze względów bezpieczeństwa w klasycznych antyperspirantach znajduje się jedynie niewielka jej ilość. W przypadku antyperspirantów ze zwiększoną zawartością wspomnianej substancji faktycznie występuje czasowe zmniejszenie nadmiernego pocenia się zwłaszcza pod pachami. Jednakże temu efektowi często towarzyszy podrażnienie oraz nieznośnie pieczenie skóry, o tych skutkach często wspomina wiele osób korzystających kiedykolwiek z takich antyperspirantów. Tutaj dodatkowo jest ograniczenie stosowania wyłącznie pod pachami, tylko niewielu może sobie wyobrazić podobne pieczenie na innych częściach ciała. W przeciwieństwie do tej metody urządzenie Electro Antiperspirant Elite może być użyte do usunięcia nadmiernego pocenia się na niemalże każdej części ciała, a dzięki nowej technologii impulsowej odbywa się to łagodniej niż uprzednio.

Porównaj urządzenia do jonoforezy Kup urządzenie do jonoforezy

Wywar z kory dębu, herbata z szałwii, hipnoza oraz inne metody medycyny ludowej

Wywar z kory dębu, herbata z szałwii, hipnoza oraz inne metody medycyny ludowej

Wiele osób sceptycznie podchodzi do alternatywnych metod leczenia nadpotliwości. Mimo że skuteczność jest sporadyczna, to nie możesz zaprzeczyć ich historycznej perspektywy. Kiedyś nasze babcie moczyły nogi przez około pół godziny w wywarze kory z dębu, jako lekarstwo na nadmierne pocenie się. W niektórych przypadkach można było osiągnąć pozytywne wyniki, ale tylko przy niskiej potliwości i niemal codziennym stosowaniem. Jednakże nie jest to rozwiązanie długofalowe. Przy porównaniu z urządzeniami Electro Antiperspirant, gdzie potwierdzono ich 100% skuteczność podczas badań klinicznych, ludowa medycyna wypada naprawdę blado.

Electro Antiperspirant ELITE, Electro Antiperspirant Sensitive, Electro Antiperspirant

Electro Antiperspirant

Od roku 2010 liczba urządzeń do jonoforezy umożliwiających leczenie nadmiernego pocenia się wzrosły do obecnego stanu. W roku 2010 firma z grupy HIGHTECH DEVELOPMENT Group wypuściła na rynek pierwsze urządzenie o nazwie Electro Antiperspirant. Od podobnych rozwiązań różniło się przede wszystkim łatwością w kontroli, działaniem przy użyciu zwykłych baterii AA (lub odpowiednika akumulatorków) oraz skutecznością, która nie ma równego odpowiednika na świecie. Podczas badań klinicznych pod nadzorem klinicznym w latach 2010-2012, urządzenie to zdołało pomóc w leczeniu nadmiernego pocenia wszystkim pacjentom (osiągnięto 100% skuteczność). Jest ono nadal częścią naszej linii produktów, ze względu na swoją wszechstronność oraz możliwość zastosowania go na wszystkich częściach ciała. Nie mamy zbytniej możliwości ulepszenia czegoś, co działa w 100%.

Electro Antiperspirant Sensitive

W drugiej połowie roku 2012 na rynek wypuszczono urządzenie o nazwie Electro Antiperspirant Sensitive. Różni się ono od pierwszego urządzenia do jonoforezy Electro Antiperspirant zwłaszcza cyklem natężenia, co pozwala na użycie go przez osoby z wrażliwą skórą. Został tutaj zastosowany po raz pierwszy opatentowany mechanizm zapobiegania wyładowaniu elektrycznemu w przypadku niewłaściwego użytkowania urządzenia. Mimo że wstrząs elektryczny nigdy nie był niebezpieczny, ale mechanizm usuwał błędne przekonanie u tych, którzy byli do tej pory niechętni tej terapii. Możesz dowolnie odłączać i podłączać urządzenie Electro Antiperspirant Sensitive w czasie terapii i nie wywoła ono żadnego wyładowania elektrycznego. Zostało ono zaprojektowane specjalnie dla kobiet oraz pacjentów z wrażliwą skórą do leczenia rąk, stóp i pach. W przypadku równoczesnej terapii obu rąk nie potrzebujesz pomocy innej osoby, w przeciwieństwie do pierwszego urządzenia Electro Antiperspirant.

Electro Antiperspirant ELITE

Chociaż wydawałoby się, że HIGHTECH DEVELOPMENT Group zrobiła już wszystko, aby zmieść z poziomu ziemi problem nadpotliwości, to jednak nie jest to ten przypadek. I tak oto w 2015 roku powstało urządzenie do jonoforezy Electro Antiperspirant ELITE. To zupełnie nowe urządzenie zostało zbudowane na podstawie 100% skuteczności pierwszego urządzenia Electro Antiperspirant oraz z opatentowaną technologią zapobiegania wyładowaniu elektrycznemu, tak jak w przypadku Electro Antiperspirant Sensitive, a to nie jest wszystko. Electro Antiperspirant w wersji ELITE może być zasilany zarówno z sieci, jak i pierwszy raz w historii ze wbudowanego akumulatora o dużej pojemności. Może być podłączone w dowolnym miejscu na świecie, dzięki zastosowaniu systemu, który umożliwia działanie urządzenia w sieci od 100 do 240 V, z typem wtyczki wybieralnym w momencie składania zamówienia. Electro Antiperspirant ELITE jest w pełni zautomatyzowanym urządzeniem wyposażonym w mikroprocesor oraz nowy typ technologii impulsowej, dzięki którym może być użyty nawet przez najbardziej wrażliwe osoby oraz dzieci w dowolnym miejscu na ciele. Wystarczy, że wybierzesz część ciała, z której chcesz pozbyć się nadpotliwości, a następnie wciśniesz przycisk start – Electro Antiperspirant ELITE zajmie się resztą. W tym przypadku nie będziesz potrzebować pomocy innej osoby przy leczeniu obu rąk jednocześnie.

Porównaj urządzenia do jonoforezy Kup urządzenie do jonoforezy