Utrzymujemy suchy luty! Powstrzymaj jakiekolwiek silne pocenie na ciele z brutalną zniżką aż US$300. Już tylko do 25.2.2024.


KLIKNIJ, ABY ZŁAPAĆ SWOJĄ ZNIŻKĘ

W żadnym wypadku! Urządzenia Electro Antiperspirant wyposażone są w opatentowaną technologię, aby zapobiegać porażaniu elektrycznością, dodatkowo mają wbudowany zaawansowany system ochrony, który chroni Cię przez cały czas. Przeczytaj uważnie instrukcję i niczego się nie bój. Natężenie prądu w urządzeniu jest tak małe, że nic złego nie może się wydarzyć. Urządzenia zostały zaprojektowane z uwzględnieniem wymogów maksymalnego bezpieczeństwa. Zostały również przetestowane klinicznie oraz zaakceptowane przez władze jako legalne urządzenie medyczne. Electro Antiperspirant pomaga dziesiątkom tysięcy ludzi na całym świecie, pomoże również i tobie.

Przeciwwskazania to ciąża, problemy z sercem, rozrusznik serca lub inne metalowe lub wspomagające życie implanty w pobliżu miejsca leczenia.

Zapewniamy gwarancję satysfakcji, gdyż mamy pełne zaufania do naszych produktów, przy czym chcemy, abyś mógł(a) przetestować urządzenie, sprawdzając jego funkcjonowanie oraz rozwiązywanie problemu nadmiernego pocenia się. Jeżeli nie okaże się to prawdą, to po prostu zwróć urządzenie na adres podany w instrukcji i otrzymasz zwrot pieniędzy.

Nie martw się, urządzenia z serii Electro Antiperspirant są skuteczne prawie na wszystkich. Wiele osób jest zaskoczonych, że po pierwszym zabiegu nic się nie dzieje, ale sytuacja jest inna. W trakcie leczenia należy przestrzegać instrukcji oraz dozowania zabiegów. Początkowo wydaje się, że nic się nie dzieje, jednak leczenie ma miejsce w tym czasie. Z biegiem czasu (w ciągu 1-3 tygodni) nim się zorientujesz, pocenia nagle zniknie.

Kontynuuj swoje leczenie, a twoje ręce będą suche. Zjawisko to jest zaobserwowane u 20% użytkowników urządzenia Electro Antiperspirant. Przed tym, jak twoje dłonie przestaną się pocić, czasami występuje krótkoterminowy wzrost pocenia się. Zjawisko to oznacza, że wkrótce osiągniesz swój zamierzony cel. Kontynuuj leczenie zgodnie z instrukcją.

W regularnych odstępach przez pierwszy tydzień do trzech tygodni zgodnie z załączonymi instrukcjami. Później w fazie zachowawczej (gdy pocenie zaczyna powracać) urządzenie używa się w miejscach pocenia tylko raz na kilka tygodni lub miesięcy, zależne jest to od indywidualnego pacjenta.

Koszt (cena dotyczy aplikacji) zastosowanie toksyny botulinowej w zależności od miejsca (rozmiaru) zaczyna się od US$500,- (za obie ręce), US$750,- (za stopy) oraz US$500,- (za pachy). Aplikacja musi być powtórzona po kilku miesiącach (3-4) - ponownie za tę samą cenę. Musisz udać się do kliniki, a gdy toksyna botulinowana nie zadziała, to nikt nie zwróci Ci pieniędzy. Kupujesz urządzenie do jonoforezy tylko raz i używasz go przy stałym koszcie – ładowania akumulatorków AA. To oznacza, że możesz kupić Electro Antiperspirant, który z powodzeniem będziesz stosować w sposób ciągły przez wiele lat, za cenę niższą niż koszt zastosowania toksyny botulionowej na rękach. W dodatku gwarantujemy zwrot pieniędzy.

Pocenie się samo w sobie pomaga schłodzić ciało podczas wysiłku. Jednak ty będziesz wyłącznie zatrzymywać pocenie w miejscach, gdzie może zostać użyte urządzenie Electro Antiperspirant tj. dłonie, stopy, pach oraz inne części ciała. Pozostała część ciała będzie zapewniać niezawodną termoregulację oraz usuwanie zanieczyszczeń dokładnie tak, jak wcześniej. Nie należy się troskać o negatywny wpływ oddziaływania urządzeń z serii Electro Antiperspirant – mogą one jedynie pomóc.

Nie jest. Jednakże należy wybrać odpowiednie urządzenie. Podczas opracowywania urządzeń z serii Electro Antiperspirant testowano różne częstotliwości prądu elektrycznego, aby dopasować najlepsze efekty przy tolerancji przez organizm ludzki. Dla wrażliwych pacjentów zalecane są Electro Antiperspirant Sensitive lub pulsacyjny Electro Antiperspirant ELITE.

Urządzenie działa, jak należy. Dopóki nie masz kończyn w pojemniku z wodą lub nie zostały przyczepione do ciała adaptery, to wartość zawsze będzie równa 0. Musisz mieć swoje kończyny zanurzone w pojemniku z wodą lub podłączone adaptery do ciała, aby wartość się zwiększyła.

Naturalnie. Wszystkie urządzenia z serii Electro Antiperspirant są tak zaprojektowane, aby można było wybrać stosowne natężenie terapii, dopasowując ją do swojej wygody, tym samym będziesz czuć jedynie delikatne mrowienie. Nie musisz używać wysokiego natężenia.

Nie kontynuuj. Jesteś teraz w fazie zachowawczej. Stosuj 1-2 terapie, gdy pocenie się zaczyna powoli powracać. Pomoże to na zachowanie Ci suchej skóry przez długi czas.

Bezpłatnie tworzymy indywidualne plany terapeutyczne dostosowane do konkretnych klientów. Po pierwsze konieczne jest ukończenie planu określonego w instrukcji, następnie bazując jego wynikach, jeżeli zajdzie taka potrzeba stosujemy indywidualny plan, który jest wysyłany do klienta w wiadomości e-mail.

Terapia impulsowa jest stosowana przede wszystkim do umożliwienia bardziej wrażliwym pacjentom leczenia bez negatywnych uczuć. Dzięki terapii impulsowej urządzenie Electro Antiperspirant ELITE można dostosować do nawet najwrażliwszych użytkowników podczas leczenia. Jest to magia terapii impulsowej.